Home ৰাষ্ট্ৰীয়-আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শ্বাহৰুখ খানে বিজেপিত যোগদান কৰিলে ড্ৰাগ্‌ছ চেনি হৈ পৰিব: মহাৰাষ্ট্ৰৰ মন্ত্ৰী ছগন...

শ্বাহৰুখ খানে বিজেপিত যোগদান কৰিলে ড্ৰাগ্‌ছ চেনি হৈ পৰিব: মহাৰাষ্ট্ৰৰ মন্ত্ৰী ছগন ভুজবল

261
0


নতুন দিল্লী, ২৪ অক্টোবৰ: মহাৰাষ্ট্ৰৰ মন্ত্ৰী ছগন ভুজবলে শনিবাৰে ক্ৰুজ জাহাজড্ৰাগছ বাষ্ট গোচৰক লৈ বিজেপিক উপহাস কৰে, য’ত চলচ্ছিত্ৰৰ চুপাৰষ্টাৰ শ্বাহৰুখ খানৰ পুত্ৰ আৰিয়ান গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা অভিযুক্তসকলৰ ভিতৰত এজন, আৰু কয় যে যদি অভিনেতাজনে গেৰুৱা দলত যোগদান কৰে তেন্তে ‘‘ড্ৰাগছ চেনী পাউডাৰ হৈ পৰিব’’৷ গুজৰাটৰ মুন্দ্ৰা বন্দৰত ড্ৰাগছৰ এক বৃহৎ সামগ্ৰী জব্দ কৰা হৈছিল, কিন্তু এই গোচৰটোৰ তদন্ত কৰাৰ পৰিৱৰ্তে, নাৰ্কোটি’ কণ্ট্ৰোল ব্যুৰো নামৰ এটা কেন্দ্ৰীয় সংস্থাই শ্বাহৰুখ খানক খেদি ফুৰিছিল, তেওঁ অভিযোগ কৰিছিল৷’’ শ্বাহৰুখ খানে বিজেপিত যোগদান কৰিলে ড্ৰাগছ চেনী পাউডাৰ হৈ পৰিব,‘‘ এনচিপিৰ জ্যেষ্ঠ নেতাজনে কৌতুক কৰে৷ বিডত এক সমতা পৰিষদ-এনচিপি অনুষ্ঠানত ভাষণ দি থকা ভুজবলে লগতে কয় যে মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰে অ’বিচি কোটা সন্দৰ্ভত অধ্যাদেশ গৃহীত কৰিছে কিন্তু বিজেপিৰ এজন কৰ্মীয়ে ইয়াক আদালতত প্ৰত্যাহ৩ান জনাইছে৷

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here