Home Main Stories ৰাজ কুন্দ্ৰা পৰ্ণগ্ৰাফী কেছ : কুন্দ্ৰাৰ কোম্পানীৰ ৪ জন কৰ্মচাৰী মুখ্য সাক্ষী...

ৰাজ কুন্দ্ৰা পৰ্ণগ্ৰাফী কেছ : কুন্দ্ৰাৰ কোম্পানীৰ ৪ জন কৰ্মচাৰী মুখ্য সাক্ষী :

277
0

মুম্বাই ২৫ জুলাই : অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী আৰু ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাক ভাৰতীয় দণ্ডবিধি আৰু তথ্য প্ৰযুক্তি আইনৰ প্ৰাসংগিক ধাৰাৰ অধীনত এপৰ জৰিয়তে অশ্লীল চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু বিতৰণৰ অভিযোগত গোচৰ ৰুজু কৰাৰ পিছত ১৯ জুলাইত মুম্বাই আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। তেওঁ ২৭ জুলাইলৈকে আৰক্ষীৰ জিম্মাত আছে। কুন্দ্ৰাৰ বাবে সমস্যা প্ৰতিদিনে বাঢ়ি আহিছে। মুম্বাই আৰক্ষীৰ পিছত, প্ৰৱৰ্তন সঞ্চালকালয়ে (ইডি) তেওঁৰ বিৰুদ্ধে ফেমা (বৈদেশিক মুদ্ৰা ব্যৱস্থাপনা আইন)ৰ অধীনত গোচৰ ৰুজু কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। ইডিয়ে ইতিমধ্যে মুম্বাই আৰক্ষীৰ পৰা এজাহাৰ বিচাৰিছে।

শেহতীয়া আপডেটত, ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ চাৰিজন কৰ্মচাৰী পৰ্ণগ্ৰাফী ৰেকেট গোচৰৰ সাক্ষীলৈ পৰিণত হৈছে য’ত তেওঁ এজন অভিযুক্ত।

  • ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ কোম্পানীৰ ৪ জন কৰ্মচাৰীয়ে সাক্ষী ঘূৰাই দিব

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে দেওবাৰে কৈছিল যে ব্যৱসায়ী আৰু অভিনেতা শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ চাৰিজন কৰ্মচাৰী পৰ্ণ ৰেকেট গোচৰৰ সাক্ষী হৈ পৰিছে।

  • অভিনেত্ৰী গেহানা বশিষ্ঠ আৰু আন ২ জনক অপৰাধ শাখাৰ দ্বাৰা মাতি পঠোৱা হৈছে

শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী আৰু ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ গোচৰৰ শেহতীয়া আপডেটত, অপৰাধ শাখাই অভিনেত্ৰী গেহানা বসিষ্ঠকে ধৰি তিনিজন ব্যক্তিক সোধা-পোছাৰ বাবে মাতি পঠিয়াইছে। শাখাটোৰ সম্পত্তি কোষে আজি (২৫ জুলাই) পৰ্ণ ফিল্ম ৰেকেট অনুসন্ধানৰ সন্দৰ্ভত অভিনেত্ৰী গৰাকী আৰু আনসকলক প্ৰশ্ন কৰিব। ইয়াৰ আগতে, গেহানাই ৰাজ কুন্দ্ৰাক ৰক্ষা কৰিছিল আৰু দাবী কৰিছিল যে শ্বেৰলিন চোপ্ৰা আৰু পুনম পাণ্ডেয়ে তেওঁৰ বিষয়ে ‘মিছা’ কৈছে। তাই এইটোও দাবী কৰিছিল যে ব্যৱসায়ীজন নিৰ্দোষ।

  • অপৰাধ শাখাই ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ মুম্বাই কাৰ্যালয়ত লুকুৱা আলমাৰী বিচাৰি পাইছে

কথিত পৰ্ণ ফিল্মচ ৰেকেটৰ শেহতীয়া আপডেটত, অপৰাধ শাখাই অভিনেতা শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী আৰু ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ ভিয়ান আৰু মুম্বাইৰ আন্ধেৰীৰ জেএল ষ্ট্ৰীম কাৰ্যালয়ত এটা পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰৰ সন্দৰ্ভত তালাচীৰ সময়ত এটা লুকুৱা আলমাৰী বিচাৰি পাইছে, মুম্বাই আৰক্ষীয়ে প্ৰকাশ কৰিছে। আৰক্ষীয়ে ক্ৰিপ্টোকাৰেন্সীৰ নথিপত্ৰৰ উপৰিও ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ কাৰ্যালয়ত এটা লকাৰ বিচাৰি পাইছিল বুলিও কোৱা হয়। বেংক লেনদেন সম্পৰ্কীয় বহুতো নথিপত্ৰও এই লকাৰত পোৱা গৈছে

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here