Home ক্ৰীড়া মাস্ক নিপিন্ধাৰ বাবে ঋষভ পন্তক অনুৰাগীসকলৰ সতৰ্কবানী

মাস্ক নিপিন্ধাৰ বাবে ঋষভ পন্তক অনুৰাগীসকলৰ সতৰ্কবানী

205
0

পাঁচখন খেলৰ টেষ্ট শৃংখলাৰ পূৰ্বে বৰ্তমান ইংলেণ্ডত থকা ঋষভ পন্তে কৰোনা ভাইৰাছৰ পৰীক্ষা পজিটিৱ হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে। পন্তে এসপ্তাহতকৈও অধিক আগতে লক্ষণহীন কোভিড পজিটিৱ হৈছিল বুলি স্পৰ্টছ টকৰ এক প্ৰতিবেদনত উল্লেখ কৰা হৈছে। এইটো মনত পেলাই দিয়া উচিত যে ৩০ জুনত ইংলেণ্ড বনাম জাৰ্মানী ইউৰো ২০২০ খেল চাবলৈ ৱেম্বলী ষ্টেডিয়ামত পন্ত উপস্থিত আছিল। বুধবাৰে, ব্ৰিটেইনে ১৫ জানুৱাৰীৰ পৰা সৰ্বাধিক সংখ্যক দৈনিক সংক্ৰমণ ৪২,৩০২ নথিভুক্ত কৰিছে। ৱেম্বলী ষ্টেডিয়ামৰ পৰা মেচখন পোনপটীয়াকৈ উপভোগ কৰা পন্তে কেইখনমান ফটো পোষ্ট কৰিছিল আৰু লগতে এটা শিৰোনাম দিছিল: “Good experience watching”

তাৰ পিছত ষ্টাইলিছ উইকেটকিপাৰ বেটছমেনজনক অনুৰাগীসকলে ফেচ মাস্কৰ অনুপস্থিতিৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন কৰিছিল আৰু সতৰ্ক কৰি দিছিল, বিশেষকৈ জাম-ভৰ্তি ষ্টেডিয়ামত।

“আপুনি মুখা পিন্ধা উচিত। আপুনি আপোনাক অনুসৰণ কৰা লোকসকলক কি বাৰ্তা প্ৰদান কৰিছে। “চোচ বাডলো তো দেশ বদলেগা” । যি কি নহওক সুৰক্ষিত থাকক,” এজন শুভাকাংক্ষীয়ে লিখিছিল।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here